Referent / Specjalista Dział Kadr i Płac

Referent / Specjalista

Stanowisko: Referent / Specjalista

Wymiar czasu pracy: pełen etat

Komórka organizacyjna: Dział Kadr i Płac, Pion Rektora

Opis stanowiska:
- samodzielna obsługa procesów kadrowych pracowników związana z: zawieraniem, rozwiązywaniem umów o pracę, sporządzaniem aneksów,
- zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników do/z ubezpieczeń społecznych,
- prowadzenie dokumentacji pracowniczej i jej archiwizacja,
- bieżąca obsługa pracowników,
- sporządzanie raportów kadrowo-płacowych,
- sporządzanie deklaracji PFRON, GUS

Wymagania niezbędne:
- wykształcenie wyższe
- dobra znajomość prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych

Wymagania dodatkowe:
- doświadczenie w pracy kadrowo-płacowej
- znajomość prawa o szkolnictwie wyższym
- umiejętność pracy pod presją czasu
- bardzo dobra znajomość MS Excel i programu
-Płatnik
- otwartość, kreatywność, komunikatywność skrupulatność, dobra organizacja pracy i analityczne myślenie

Pracodawca oferuje:

- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

- możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego,

- ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole,

- bogaty pakiet świadczeń socjalnych

Przewidywana data zatrudnienia: Kwiecień 2023

Dokumenty: CV należy składać na adres: administracjaatpraca.umg.edu.pl (podając w tytule nazwę stanowiska) w terminie do 12 marca 2023 r.

Informujemy, że istnieje możliwość dalszego przetwarzania danych osobowych kandydatów dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych. W przypadku wyrażenia takiej woli, proszę
o umieszczenie dodatkowego oświadczenia o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych”.
W przypadku wzięcia udziału w procesie rekrutacji należy zapoznać się z informacjami dot. przetwarzania danych osobowych pod adresem http://www.umg.edu.pl/rekrutacja-do-pracy.

Zastrzegamy sobie prawo odwołania rekrutacji bez podania przyczyny oraz informujemy,
że ostateczną decyzję o zatrudnieniu podejmuje Rektor.

Wytworzył informację:

Dział Kadr i Płac
24.02.2023
UMG Dział Kadr i Płac, Dział Kadr i Płac, piątek, 24 luty, 2023
Wprowadzenie:
D.Stachyra-Pozanska, 27.02.2023
Ostatnia modyfikacja:
D.Stachyra-Pozanska, 01.03.2023