ADMINISTRATOR SIECI KOMPUTEROWEJ - INSTYTUT MORSKI UMG

Stanowisko: Administrator Sieci Komputerowej

Wymiar czasu pracy: 1 etat

Komórka organizacyjna: Instytut Morski UMG, Dział Informatyki

Niezbędne wymagania kwalifikacyjne, wykształcenie, doświadczenie zawodowe:

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość systemów operacyjnych Windows, Windows Server, Linux, macOS
  • znajomość protokołów oraz sieci komputerowych: LAN/WAN, VPN, switching, routing, DNS
  • znajomość platform wirtualizacji (XCP-ng, RedHat Virtualization, VMware, LDOM)
  • znajomość urządzeń typu UTM (Pfsense, WatchGuard)
  • znajomość urządzeń sieciowych (MiktoTik, DCN)
  • podstawowa znajomość języków skryptowych bash
  • znajomość obsługi Active Directory
  • obsługa Dell PowerScale
  • znajomość obsługi biblioteki taśmowej Oracle SL3000
  • obsługa macierzy Oracle
  • znajomość systemu Macrologic Xpertis
  • znajomość administracji licencjami pakietu Office365
  • znajomość systemu pocztowego mailcow
  • znajomość oprogramowania Nginx Proxy Manager
  • znajomość narzędzia Certbot
  • znajomość oprogramowania Docker
  • znajomość administracji oprogramowaniem OpenVPN
  • znajomość administracji Rocket Chat
  • znajomość systemu Owncloud
  • znajomość systemu Nextcloud
  • znajomość oprogramowania AnyDesk, PuTTY
  • znajomość systemu WordPress
  • znajomość systemu Drupal
  • znajomość obsługi IPA
  • umiejętność administracji serwerami przez SSH
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność czytania i pozyskiwania dokumentacji/podręczników/not aplikacyjnych

Obowiązki:

  • tworzenie procedur oraz bieżącej dokumentacji
  • obsługa zgłoszeń HelpDesk
  • udział w modernizacji i restrukturyzacji infrastruktury sieciowej
  • zarządzanie sprzętem komputerowym
  • obsługa Active Directory
  • obsługa stron internetowych
  • obsługa macierzy Dell PowerScale
  • obsługa biblioteki taśmowej Oracle SL3000
  • administracja systemami kadrowo księgowymi Macrologic Xpertis
  • administracja licencjami Office365
  • administracja pocztą elektroniczną
  • administracja Nginx Proxy Manager
  • odnawianie certyfikatów
  • administracja systemem Rocket Chat
  • administracja oprogramowaniem Owncloud
  • administracja oprogramowaniem Nextcloud
  • obsługa IPA
  • administracja Windows Serwer
  • administracja serwerami licencji
  • administracja serwerami przez SSH
  • zamawianie sprzętu komputerowego
  • zamawianie serwisu
  • zamawianie materiałów eksploatacyjnych do drukarek

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych:

- dofinansowanie zajęć sportowych

- dofinansowanie prywatnej opieki medycznej

- dofinansowanie wypoczynku

- dofinansowanie wakacji dla dzieci

- dofinansowanie żłobka i przedszkola

- paczki świąteczne dla dzieci

- grupowe ubezpieczenie na życie

Przewidywana data zatrudnienia: luty 2024 r.

Dokumenty: CV należy składać na adres: imatim.umg.edu.pl (podając w tytule nazwę stanowiska) w terminie do 31 stycznia 2024 r.

Informujemy, że istnieje możliwość dalszego przetwarzania danych osobowych kandydatów dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych. W przypadku wyrażenia takiej woli, proszę o umieszczenie dodatkowego oświadczenia o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

W przypadku wzięcia udziału w procesie rekrutacji należy zapoznać się z informacjami dot. przetwarzania danych osobowych pod adresem http://www.umg.edu.pl/rekrutacja-do-pracy.

Zastrzegamy sobie prawo odwołania rekrutacji bez podania przyczyny oraz informujemy, że ostateczną decyzję o zatrudnieniu podejmuje Rektor.

Wytworzył informację:

Instytut Morski UMG
08.01.2024
UMG Dział Kadr i Płac, Instytut Morski UMG, poniedziałek, 8 Styczeń, 2024
Wprowadzenie:
Anna Tymińska, 08.01.2024