Administrator sieci komputerowej - Dział Informatyki/Instytut Morski

Stanowisko/Funkcja: Administrator sieci komputerowej

Wymiar czasu pracy: 1etat

Jednostka/komórka organizacyjna: IMI – Dział Informatyki, Instytut Morski

Wymagania kwalifikacyjne,wykształcenie,doświadczenie zawodowe:
  •  znajomość systemów operacyjnych Linux (Debian, RedHat/CentOS);
  • znajomość protokołów oraz sieci komputerowych: LAN/WAN, VPN, switching, routing;
  • znajomość platform wirtualizacji (XCP-ng, Ovirt/RedHat Virtualization);
  • znajomość urządzeń typu UTM;
  • podstawowa znajomość języków skryptowych bash;
  • podstawowa obsługa Active Directory;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • umiejętność czytania i pozyskiwania dokumentacji/podręczników/not aplikacyjnych.
Przewidywana data zatrudnienia: 15 maj 2021 r.

Obowiązki:
  • tworzenie procedur oraz bieżącej dokumentacji,
  • obsługa zgłoszeń HelpDesk,
  • udział w modernizacji i restrukturyzacji infrastruktury sieciowej,
  • zarządzanie sprzętem komputerowym,
  • obsługa stron internetowych.
Dokumenty: CV należy składać na adres: imatim.umg.edu.pl  (podając w tytule nazwę stanowiska) w terminie do 30.04.2021 r.

Informujemy, że istnieje możliwość dalszego przetwarzania danych osobowych kandydatów dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych. W przypadku wyrażenia takiej woli, proszę
o umieszczenie dodatkowego oświadczenia o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych”.
W przypadku wzięcia udziału w procesie rekrutacji należy zapoznać się z informacjami dot. przetwarzania danych osobowych pod adresem http://www.umg.edu.pl/rekrutacja-do-pracy.

Zastrzegamy sobie prawo odwołania rekrutacji bez podania przyczyny oraz informujemy, że ostateczną decyzję o zatrudnieniu podejmuje Rektor.

Wytworzył informację:

Instytut Morski
09.04.2021
UMG Dział Kadr i Płac, Instytut Morski , piątek, 9 Kwiecień, 2021
Wprowadzenie:
j.romaszko, 09.04.2021