SAMODZIELNA KSIĘGOWA

Stanowisko: Samodzielna księgowa

Wymiar czasu pracy: 1 etat

Komórka organizacyjna: Kwestura – Zespół ds. Instytutu Morskiego

Wymagania kwalifikacyjne, wykształcenie, doświadczenie zawodowe:

- doświadczenie w ewidencji dokumentów w pełnych księgach;

- wykształcenie wyższe z zakresu finansów, rachunkowości lub ekonomii;

- minimum trzyletnie doświadczenie w księgowości;

- doświadczenie w zakresie stosowania ustawy o rachunkowości;

- znajomość ustaw o rachunkowości, podatku dochodowym, podatku VAT;

- bardzo dobra znajomość pakietu Office (szczególnie Excel);

- rzetelność, skrupulatność, terminowość, pracowitość;

- umiejętność pracy w zespole;

Przewidywana data zatrudnienia: sierpień 2021 r.

Dodatkowe informacje:  Przewidywany zakres obowiązków:

- ewidencja zdarzeń gospodarczych w systemie finansowo – księgowym (pełne księgi);

- uzgadnianie sald rozrachunków, monitorowanie płatności;

- raportowanie na potrzeby GUS;

- udział w pracach z zakresu controlingu, analiz i budżetowania;

- weryfikacja zapisów oraz uzgadnianie stanów kont;

- współpraca z innymi działami firmy w kwestiach finansowo – księgowych;

- przygotowanie zestawień finansowych;

Oferujemy:
  • atrakcyjne zarobki
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • możliwość korzystania z pakietu sportowego multisport -za symboliczna opłata
  • ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach
  • bogaty wachlarz świadczeń zdrowotnych zawartych w pakiecie ubezpieczenia zdrowotnego POLMED

Miejsce pracy: Instytut Morski  - Gdańsk ul. Długi Targ

Dokumenty: CV należy składać na adres: imatim.umg.edu.pl (podając w tytule nazwę stanowiska) w terminie do 31 lipiec 2021 r.

Informujemy, że istnieje możliwość dalszego przetwarzania danych osobowych kandydatów dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych. W przypadku wyrażenia takiej woli, proszę o umieszczenie dodatkowego oświadczenia o następującej treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

W przypadku wzięcia udziału w procesie rekrutacji należy zapoznać się z informacjami dot. przetwarzania danych osobowych pod adresem http://www.umg.edu.pl/rekrutacja-do-pracy

Zastrzegamy sobie prawo odwołania rekrutacji bez podania przyczyny oraz informujemy, że ostateczną decyzję o zatrudnieniu podejmuje Rektor.

Wytworzył informację:

Kwestor UMG
23.07.2021
Wytworzenie informacji:
UMG Dział Kadr i Płac, Kwestor UMG, piątek, 23 Lipiec, 2021
Wprowadzenie:
M.Krakowska, 23.07.2021