RECEPCJONISTA/KA - DZIAŁ DOMÓW STUDENCKICH

Stanowisko /funkcja: Recepcjonista/ka

Wymiar czasu pracy: 1 etat

Jednostka/komórka organizacyjna: Pion Kanclerza/Dział Domów Studenckich

Wykształcenie, doświadczenie zawodowe, wymagania kwalifikacyjne:

- wykształcenie min. średnie (mile widziane: hotelarsko - turystyczne),

- zorientowanie na potrzeby gości, umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji oraz umiejętność rozwiązywania problemów,

- bardzo dobra znajomość j. angielskiego, znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem,

- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, zorientowanie na potrzeby gości oraz umiejętność rozwiązywania problemów,

- znajomość programów MS Office,

- mile widziana znajomość programu DM Plaza lub innych programów hotelarskich,

- wysoki poziom kultury osobistej,

- doświadczenie na podobnym stanowisku,

- gotowość do pracy zmianowej (07:00-19:00; 19:00-07:00).

Opis stanowiska:

- profesjonalna obsługa gości hotelowych,

- prowadzenie rozliczenia finansowego pobytu gościa,

- kompleksowe informowanie o warunkach pobytu,

- współpraca z innymi działami.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- szkolenie przygotowujące do objęcia stanowiska oraz cykliczne szkolenia podnoszące kwalifikacje,

- zdobycie doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji,

- pracę w firmie, która utrzymała zatrudnienie podczas pandemii,

- obszerny pakiet świadczeń socjalnych.

-  karta Multisport

Przewidywana data zatrudnienia: Wrzesień 2021 r.

Dokumenty: CV należy składać na adres: sdm2atumg.edu.pl (podając w tytule nazwę stanowiska) w terminie do 15 września 2021 r.

Informujemy, że istnieje możliwość dalszego przetwarzania danych osobowych kandydatów dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych. W przypadku wyrażenia takiej woli, proszę o umieszczenie dodatkowego oświadczenia o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

W przypadku wzięcia udziału w procesie rekrutacji należy zapoznać się z informacjami dot. przetwarzania danych osobowych pod adresem http://www.umg.edu.pl/rekrutacja-do-pracy(link is external).

Zastrzegamy sobie prawo odwołania rekrutacji bez podania przyczyny oraz informujemy, że ostateczną decyzję o zatrudnieniu podejmuje Rektor.

Podmiot udostępniający:

UM w Gdyni

Wytworzył informację:

Dział Kadr i Płac
18.08.2021
Wytworzenie informacji:
UM w Gdyni, Dział Kadr i Płac, środa, 18 Sierpień, 2021
Wprowadzenie:
D.Stachyra-Pozanska, 18.08.2021