Pracownik gospodarczy - Dział Gospodarczy

Stanowisko /funkcja: Pracownik gospodarczy

Wymiar czasu pracy: 1 etat

Jednostka/komórka organizacyjna: Dział Gospodarczy

Wykształcenie, doświadczenie zawodowe, wymagania kwalifikacyjne:

Wymagania podstawowe:

-        sprawność fizyczna,

-        wykształcenie min. zasadnicze,

-        mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

-        dbałość i dokładność w wykonywanych obowiązkach,

-        zaangażowanie, dyspozycyjność, odpowiedzialność, samodzielność, punktualność.

Zakres obowiązków (m.in.):

  • przygotowywanie pomieszczeń do remontu oraz ustawianie mebli i wyposażenia po remoncie,
  • wykonywanie drobnych napraw ślusarskich, mechanicznych oraz prac konserwacyjnych,
  • odśnieżanie placów parkingowych i chodników,
  • prace na wysokości m. in. oczyszczanie rynien oraz trudnodostępnych zagłębień (np. okna piwniczne),
  • wykonywanie prac porządkowych w budynkach i przylegającym terenie Uczelni, koszenie trawy.

Oferujemy:

-        umowa o pracę,

-        przyjazny zespół i warunki pracy,

-        atrakcyjne pakiety medyczne,

-        dofinansowanie do karnetów sportowo-rekreacyjnych,

-        wysoki fundusz socjalny.

Dodatkowa informacja: Równoważny czas pracy

Przewidywana data zatrudnienia: grudzień 2021 r.

Dokumenty: CV należy przesyłać na adres: gospodarczyatau.umg.edu.pl (podając w tytule nazwę stanowiska) w terminie do 30.11.2021 r.

Informujemy, że istnieje możliwość dalszego przetwarzania danych osobowych kandydatów dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych. W przypadku wyrażenia takiej woli, proszę o umieszczenie dodatkowego oświadczenia o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

W przypadku wzięcia udziału w procesie rekrutacji należy zapoznać się z informacjami dot. przetwarzania danych osobowych pod adresem http://www.umg.edu.pl/rekrutacja-do-pracy(link is external)(link is external).

Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Zastrzegamy sobie prawo odwołania rekrutacji bez podania przyczyny oraz informujemy, że ostateczną decyzję o zatrudnieniu podejmuje Rektor.

Podmiot udostępniający:

UMG Dział Kadr i Płac

Wytworzył informację:

Kanclerz UMG
16.11.2021
Wytworzenie informacji:
UMG Dział Kadr i Płac, Kanclerz UMG, wtorek, 16 Listopad, 2021
Wprowadzenie:
M.Krakowska, 16.11.2021