Project Manager, Instytut Morski

Stanowisko: Project Manager

Wymiar czasu pracy: pełny etat

Jednostka/komórka organizacyjna: Instytut Morski Uniwersytetu Morskiego w Gdyni z siedzibą
w Gdańsku, ul. Długi Targ 41/42

Wymagania kwalifikacyjne, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności:

  • wykształcenie wyższe z zakresu finansów, rachunkowości, ekonomii
  • min. 3 lata doświadczenia na stanowisku kluczowym związanym z pozyskiwaniem, zarządzaniem i rozliczaniem projektów
  • doświadczenie w obsłudze systemów ERP
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office (szczególnie Excel)
  • rzetelność, skrupulatność, terminowość, pracowitość
  • umiejętność pracy w zespole

Przewidywany zakres obowiązków:

  • planowanie zadań, działań i wyników projektów przez opracowanie struktury podziału prac, harmonogramów, budżetu, przydzielanie zasobów do zadań oraz sterowanie ich realizacją
  • opracowywanie kalkulacji kosztów świadczonych usług
  • prowadzenie analiz ekonomicznych i ocen ryzyka podejmowanych zobowiązań umownych kontraktów
  • ocena rentowności struktur produkcyjnych IM UMG
  • dobór oraz organizacja zespołu projektowego
  • przeprowadzanie negocjacji oraz integracja związanych z projektem kierowników funkcyjnych, podwykonawców oraz kierownictwa wyższego szczebla
  • monitorowanie realizacji projektów
  • identyfikacja problemów funkcjonalnych i technicznych związanych z pozyskiwanymi
    i realizowanymi projektami
  • opracowywanie raportów postępów i zagrożeń prac
  • analizowanie możliwości zabezpieczenia z przychodów IM UMG kosztów gwarancji związanych z gwarancjami kontraktów
  • nadzorowanie prawidłowości i terminowości rozliczeń projektów finansowanych ze środków UE
  • pozyskiwanie źródeł finansowania działalności statutowej IM UMG
  • kalkulowanie kosztów sporządzanych ofert handlowych
  • poszukiwanie kontrahentów zaineresowanych umowami z UMG w obszarach kompetencja
  • wspieranie pracowników w zakresie przygotowywania ofert na wykonanie projektów i zleceń oraz budżetowanie projektów
  • weryfikacja dokumentacji projektowej i rekomendowanie do podpisu osób uprawnionych
  • przygotowanie części finansowej Planu Operacyjnego Instytutu Morskiego i jego monitorowanie
  • inne czynności związane z pracą na stanowisku zlecone przez przełożonych

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet socjalny
  • prywatną opiekę medyczną – dofinansowany przez Uczelnię pakiet ubezpieczenia zdrowotnego
  • dofinansowanie do karty sportowej

Przewidywana data zatrudnienia: 01.04.2022r.

Miejsce pracy: Instytut Morski w Gdańsku

Dokumenty: CV należy przesłać na adres administracjaatpraca.umg.edu.pl do 24.03.2022. podając
w tytule wiadomości nazwę stanowiska.

Informujemy, że istnieje możliwość dalszego przetwarzania danych osobowych  kandydatów
dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych. W przypadku wyrażenia takiej woli, proszę
o umieszczenie dodatkowego oświadczenia o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

W przypadku wzięcia udziału w procesie rekrutacji należy zapoznać się z informacjami
dot. przetwarzania danych osobowych pod adresem http://www.umg.edu.pl/rekrutacja-do-pracy.

Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Zastrzegamy sobie prawo odwołania rekrutacji bez podania przyczyny oraz informujemy,
że ostateczną decyzję o zatrudnieniu podejmuje Rektor.

Podmiot udostępniający:

UMG Dział Kadr i Płac

Wytworzył informację:

Marta Sieniawska
17.03.2022
Wytworzenie informacji:
UMG Dział Kadr i Płac, Marta Sieniawska, czwartek, 17 Marzec, 2022
Wprowadzenie:
m.palka, 17.03.2022