Geotechnik/geolog - specjalista ds. badań laboratoryjnych (laborant)

Stanowisko: geotechnik/geolog - specjalista ds. badań laboratoryjnych (laborant)

Miejsce pracy: Gdańsk

Wymiar czasu pracy: 1 etat

Jednostka/komórka organizacyjna: Instytut Morski UMG - Zakład Geotechniki Morskiej

Wymagania kwalifikacyjne, wykształcenie, doświadczenie zawodowe:

  • wykształcenie wyższe (w tym licencjat) preferowane z zakresu geologii lub geotechniki
  • udział w wykonywaniu i dokumentowaniu badań geotechnicznych
  • doświadczenie w pracy w laboratorium geotechnicznym/geologicznym
  • znajomość prawa geologicznego i norm branżowych
  • umiejętność wykonywania analiz laboratoryjnych z zakresu geologii inżynierskiej/geotechniki oraz opracowywania wymaganych prawem dokumentacji
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym studiowanie literatury branżowej
  • znajomość pakietu MS Office
  • znajomość oprogramowania typu CAD/GIS będzie dodatkowym atutem

Przewidywany zakres obowiązków:

  • utrzymanie systemu zarządzania laboratoryjnego wg normy ISO 17025
  • przygotowywanie zakupów produktów i usług, materiałów eksploatacyjnych i środków czystości
  • wykonywanie badań laboratoryjnych zgodnie z normami i zaleceniami
  • utrzymanie porządku na stanowiskach badawczych i biurowych
  • prowadzenie i archiwizacja zapisów badań
  • dbałość o sprzęt badawczy, prowadzenie zabiegów konserwacyjnych i utrzymanie czystości
  • opracowywanie wyników badań laboratoryjnych i sprawozdań z badań
  • podnoszenie kwalifikacji, udział w szkoleniach
  • uczestnictwo w audytach wewnętrznych

Dodatkowe informacje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet socjalny: bony, wczasy pod gruszą itp.
  • dofinasowanie do prywatnej opieki medycznej
  • dofinansowanie do karty sportowej

Przewidywana data zatrudnienia: 01.07.2022 r.

Dokumenty: CV należy przesłać na adres imatim.umg.edu.pl do 16.06.2022 r. podając w tytule wiadomości nazwę stanowiska.

Informujemy, że istnieje możliwość dalszego przetwarzania danych osobowych  kandydatów dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.
W przypadku wyrażenia takiej woli, proszę o umieszczenie dodatkowego oświadczenia o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

W przypadku wzięcia udziału w procesie rekrutacji należy zapoznać się z informacjami dot. przetwarzania danych osobowych pod adresem http://www.umg.edu.pl/rekrutacja-do-pracy.

Zastrzegamy sobie prawo odwołania rekrutacji bez podania przyczyny oraz informujemy, że ostateczną decyzję o zatrudnieniu podejmuje Rektor.

Wytworzył informację:

Instytut Morski
20.04.2022
UMG Dział Kadr i Płac, Instytut Morski, środa, 20 Kwiecień, 2022
Wprowadzenie:
m.palka, 20.04.2022
Ostatnia modyfikacja:
m.palka, 16.05.2022