Recepcjonista/ka SDM

Stanowisko: Recepcjonista/ka SDM

Wymiar czasu pracy: pełen etat

Komórka organizacyjna: Pion Kanclerza/ Dział Domów Studenckich

Wymagania kwalifikacyjne, wykształcenie, doświadczenie zawodowe:

- wykształcenie min. średnie (mile widziane kierunkowe: hotelarsko-turystyczne),

- zorientowanie na potrzeby gości, umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji oraz umiejętność rozwiązywania problemów,

- bardzo dobra znajomość j. angielskiego, znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem,

- znajomość programów MS Office,

- mile widziana znajomość programu DM Plaza lub innych programów hotelarskich

- wysoka kultura osobista,

- doświadczenie na podobnym stanowisku,

- gotowość do pracy zmianowej (07;00-19;00; 19;00-07:00)

Opis stanowiska:

- profesjonalna obsługa gości hotelowych,

- prowadzenie rozliczenia finansowego pobytu gościa,

- kompleksowe informowanie o warunkach pobytu,

- współpraca z innymi działami

Oferujemy:

-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- pakiet medyczny w wersji premium

- karta Multisport

obszerny pakiet świadczeń socjalnych

Dokumenty: CV należy przesyłać na sdm2atumg.edu.pl ( w tytule nazwę stanowiska) w terminie do 31 sierpnia 2022 r.

Przewidywana data zatrudnienia: wrzesień 2022 r.

Informujemy, że istnieje możliwość dalszego przetwarzania danych osobowych kandydatów dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych. W przypadku wyrażenia takiej woli, proszę o umieszczenie dodatkowego oświadczenia o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

W przypadku wzięcia udziału w procesie rekrutacji należy zapoznać się z informacjami dot. przetwarzania danych osobowych pod adresem http://www.umg.edu.pl/rekrutacja-do-pracy(link is external).

Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Zastrzegamy sobie prawo odwołania rekrutacji bez podania przyczyny oraz informujemy, że ostateczną decyzję o zatrudnieniu podejmuje Rektor.

Podmiot udostępniający:

UMG Dział Kadr i Płac

Wytworzył informację:

Studencki Dom Marynarza
04.08.2022
Wytworzenie informacji:
UMG Dział Kadr i Płac, Studencki Dom Marynarza, czwartek, 4 Sierpień, 2022
Wprowadzenie:
D.Stachyra-Pozanska, 04.08.2022