Samodzielna księgowa

Stanowisko: Samodzielna księgowa

Wymiar czasu pracy: 1 etat

Komórka organizacyjna: Kwestura – Zespół ds. Instytutu Morskiego UMG w Gdańsku

Wymagania kwalifikacyjne, wykształcenie, doświadczenie zawodowe:

  • Doświadczenie w pracy na systemach FK
  • Wykształcenie średnie (mile widziane kursy specjalistyczne: księgowe, podatkowe itp.)
  • Minimum trzyletnie doświadczenie zawodowe w strukturach finansowo-księgowych
  • Znajomość ustawy o rachunkowości
  • Umiejętność weryfikacji dowodów księgowych
  • Znajomość pakietu Office (szczególnie Excel)
  • Rzetelność, skrupulatność, terminowość, pracowitość
  • Umiejętność pracy w zespole

Dodatkowe informacje – przewidywany zakres obowiązków:

  • ewidencja zdarzeń gospodarczych w systemie finansowo-księgowym
  • uzgadnianie sald rozrachunków, monitorowanie płatności
  • monitorowanie stanu rozrachunków z dostawcami, wykonawcami oraz odbiorcami
  • rejestrowanie przelewów w systemie bankowości elektronicznej
  • weryfikacja rozliczeń podróży służbowych krajowych i zagranicznych – księgowanie tych operacji
  • wystawianie faktur i pozostałych dowodów księgowych
  • realizacja pozostałych zadań postawionych przez przełożonych w obszarze kompetencji

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych
  • możliwość korzystania z pakietu sportowego Multisport – za symboliczną opłatą
  • ubezpieczenie grupowe od NNW na korzystnych warunkach
  • bogaty pakiet świadczeń zdrowotnych zawartych w pakiecie ubezpieczenia zdrowotnego POLMED za symboliczną opłatą

Miejsce pracy: Instytut Morski – Gdańsk, ul. Długi Targ

Przewidywana data zatrudnienia: październik 2022 r.

Dokumenty: CV należy składać na adres: rekrutacjaatpraca.umg.edu.pl (podając w tytule nazwę stanowiska) w terminie do 07.10.2022 r.

Informujemy, że istnieje możliwość dalszego przetwarzania danych osobowych kandydatów dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych. W przypadku wyrażenia takiej woli, proszę o umieszczenie dodatkowego oświadczenia o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

W przypadku wzięcia udziału w procesie rekrutacji należy zapoznać się z informacjami dot. przetwarzania danych osobowych pod adresem http://www.umg.edu.pl/rekrutacja-do-pracy.

Zastrzegamy sobie prawo odwołania rekrutacji bez podania przyczyny oraz informujemy, że ostateczną decyzję o zatrudnieniu podejmuje Rektor.

Wytworzył informację:

Kwestura
28.09.2022
Wytworzenie informacji:
UMG Dział Kadr i Płac, Kwestura, środa, 28 Wrzesień, 2022
Wprowadzenie:
Anna Tymińska, 28.09.2022