Recepcjonista/ka SDM

Stanowisko: recepcjonista/ka
Wymiar czasu pracy: pełen etat
Komórka organizacyjna: Pion Kanclerza/Dział Domów Studenckich

Wykształcenie, doświadczenie zawodowe, wymagania kwalifikacyjne:

- wykształcenie min. średnie (mile widziane: hotelarsko - turystyczne),

- zorientowanie na potrzeby gości, umiejętność nawiązywania i podtrzymywania relacji oraz umiejętność rozwiązywania problemów,

- bardzo dobra znajomość j. angielskiego, znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem,

- znajomość programów MS Office,

- mile widziana znajomość programu DM Plaza lub innych programów hotelarskich,

- wysoki poziom kultury osobistej,

- doświadczenie na podobnym stanowisku,

- gotowość do pracy zmianowej (07:00-19:00; 19:00-07:00).

Opis stanowiska:

- profesjonalna obsługa gości hotelowych,

- prowadzenie rozliczenia finansowego pobytu gościa,

- kompleksowe informowanie o warunkach pobytu,

- współpraca z innymi działami.

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- pakiet opieki medycznej w wersji premium,

- karta Multisport,

- obszerny pakiet świadczeń socjalnych.

Dokumenty: CV należy przesyłać na: sdm3atumg.edu.pl (w tytule nazwę stanowiska) w terminie do 31 października 2022 r.

Przewidywana data zatrudnienia: listopad 2022

Podmiot udostępniający:

UMG Dział Kadr i Płac

Wytworzył informację:

Studencki Dom Marynarza
26.10.2022
Wytworzenie informacji:
UMG Dział Kadr i Płac, Studencki Dom Marynarza, środa, 26 Październik, 2022
Wprowadzenie:
D.Stachyra-Pozanska, 26.10.2022