Starszy referent - Zakład Telekomunikacji Morskiej

Stanowisko/funkcja: Starszy referent (pracownik inżynieryjno-techniczny)

Miejsce pracy: Gdynia

Wymiar czasu pracy: 2/3 etatu

Komórka organizacyjna: Zakład Telekomunikacji Morskiej, WE

Opis stanowiska:

Do zadań osoby na tym stanowisku należało będzie:

- prowadzenie badań symulacyjnych,

- analiza danych pomiarowych.

Wymagania niezbędne:

- wykształcenie wyższe techniczne (tytuł zawodowy inż.),

- znajomość pakietu Office i programu MatLab.

Wymagania dodatkowe:

umiejętności cyfrowego przetwarzania sygnału oraz analizy parametrów kanału bezprzewodowego

Przewidywana data zatrudnienia: czerwiec 2023

Pracodawca oferuje:

- stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

- możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego,

- ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole,

- bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

Dokumenty: CV należy składać na adres: biznesatumg.edu.pl  (podając w tytule nazwę stanowiska) w terminie do 12.06.2023 r.

Informujemy, że istnieje możliwość dalszego przetwarzania danych osobowych kandydatów dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych. W przypadku wyrażenia takiej woli, proszę umieszczenie dodatkowego oświadczenia o następującej treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

W przypadku wzięcia udziału w procesie rekrutacji należy zapoznać się z informacjami dot. przetwarzania danych osobowych pod adresem http://www.umg.edu.pl/rekrutacja-do-pracy.

Zastrzegamy sobie prawo odwołania rekrutacji bez podania przyczyny oraz informujemy,
że ostateczną decyzję o zatrudnieniu podejmuje Rektor.

Wytworzył informację:

Zakład Telekomunikacji Morskiej
07.06.2023
UMG Dział Kadr i Płac, Zakład Telekomunikacji Morskiej , środa, 7 Czerwiec, 2023
Wprowadzenie:
j.romaszko, 07.06.2023