Technik/Specjalista - Wydział Mechaniczny, Katedra Materiałów Okrętowych i Technologii Remontów

Stanowisko/funkcja: Technik/Specjalista

Miejsce pracy: Spawalnia

Wymiar czasu pracy: Pełen etat

Komórka organizacyjna:

Wydział Mechaniczny, Katedra Materiałów Okrętowych i Technologii Remontów

Opis stanowiska:

- Spawanie konstrukcji stalowych metodą: 111, 311, MIG/MAG, TIG oraz cięcie plazmą i acetylenowo tlenowe.

Wymagania niezbędne:

- Doświadczenie w zawodzie;

- Wykształcenie średnie lub zawodowe;

- Podstawowe umiejętności z obsługi elektronarzędzi: szlifierka, wiertarka itp.

Wymagania dodatkowe:

- Umiejętności spawania materiałów aluminium, stal nierdzewna, duplex;

- Możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w kursach i dodatkowych szkoleniach, uzyskania certyfikatu;

- Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Przewidywana data zatrudnienia: Luty 2024 r.

Pracodawca oferuje:

- Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu  o umowę o pracę;

- Możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego;

- Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole;

- Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w rozwojowym środowisku;

- Udział w ciekawych projektach;

- Bogaty pakiet świadczeń socjalnych - dofinansowanie: zajęć sportowych, prywatnej opieki medycznej, wypoczynku, wakacji dla dzieci, żłobka i przedszkola;

- Paczki świąteczne dla dzieci;

- Grupowe ubezpieczenie na życie.

Dokumenty: CV należy składać na adres: mail kmotratwm.umg.edu.pl (podając w tytule nazwę stanowiska) w terminie do 04.02.2024 r.

Informujemy, że istnieje możliwość dalszego przetwarzania danych osobowych kandydatów dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych.
W przypadku wyrażenia takiej woli, proszę o umieszczenie dodatkowego oświadczenia o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

W przypadku wzięcia udziału w procesie rekrutacji należy zapoznać się z informacjami dot. przetwarzania danych osobowych pod adresem http://www.umg.edu.pl/rekrutacja-do-pracy.

Zastrzegamy sobie prawo odwołania rekrutacji bez podania przyczyny oraz informujemy, że ostateczną decyzję o zatrudnieniu podejmuje Rektor.

Wytworzył informację:

Dziekan Wydziału Mechanicznego
16.01.2024
UMG Dział Kadr i Płac, Dziekan Wydziału Mechanicznego, wtorek, 16 Styczeń, 2024
Wprowadzenie:
j.romaszko, 16.01.2024