Konkurs na stanowisko 2 Asystentów w Katedrze Systemów Informacyjnych na Wydziale Zarządzania i Nauk o Jakości

UNIWERSYTET MORSKI W GDYNI
DZIEKAN WYDZIAŁU ZARZĄDZANIA I NAUK O JAKOŚCI

ogłasza konkurs

NA DWA ETATY na STANOWISKO ASYSTENTA
W GRUPIE PRACOWNIKÓW DYDAKTYCZNYCH
W DYSCYPLINIE NAUKOWEJ INFORMATYKA TECHNICZNA I TELEKOMUNIKACJA

DATA OGŁOSZENIA KONKURSU: 01.02.2024

DATA SKŁADANIA OFERT: DO 15.08.2024

DATA ROZSTRZYGNIĘCIA KONKURSU: 31.08.2024

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

  • Miejsce zatrudnienia: Katedra Systemów Informacyjnych
  • Lokalizacja: Uniwersytet Morski w Gdyni, ul. Morska 83
  • Wymiar czasu pracy: pełny etat
  • Warunki pracy i płacy: : umowa o pracę, wynagrodzenie zgodne z warunkami umowy, UMG stanowić będzie podstawowe miejsce pracy
  • Przewidywana data zatrudnienia: 01.10.2024

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu  o umowę o pracę,
  • możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego,
  • udział w ciekawych projektach,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych - dofinansowanie: zajęć sportowych, prywatnej opieki medycznej, wypoczynku, wakacji dla dzieci, żłobka i przedszkola, paczki świąteczne dla dzieci, grupowe ubezpieczenie na życie.

WYMAGANIA PODSTAWOWE:

  • dyplom magistra uzyskany na kierunku informatyka lub biznes elektroniczny
  • znajomość problematyki dot. Technologii mobilnych, internetowych i informacyjnych, umiejętność projektowania i programowania aplikacji mobilnych, znajomość języków programowania
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

WYMAGANIA DODATKOWE:

  • predyspozycje do pracy naukowej i dydaktycznej

PRZEWIDYWANY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowanie materiałów do zajęć dydaktycznych
  • Prowadzenie zajęć dydaktycznych
  • Wykonywanie prac organizacyjnych

WYMAGANE DOKUMENTY:

  • Podanie o zatrudnienie skierowane do Rektora UMG
  • CV
  • Kserokopia posiadanych dyplomów
  • Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie
  • Ewentualnie wykaz osiągnięć naukowych

SPOSÓB APLIKOWANIA:

Kandydaci przystępujący do konkursu mogą: (pozostawić właściwe)

  • wysłać skany wymaganych dokumentów na adres e-mail: biuroatwznj.umg.edu.pl lub
  • złożyć kserokopie wymaganych dokumentów w Biurze Dziekana WZNJ UMG lub wysłać kserokopie wymaganych dokumentów do Biura Dziekana Wydziału Zarządzania i Nauk o Jakości drogą pocztową.

Dane kontaktowe:

  • Adres korespondencyjny: Biuro Dziekana WZNJ, 81-225 Gdynia, ul. Morska 83
  • Telefon: 58 55 86 620
  • E-mail: biuroatwznj.umg.edu.pl

DODATKOWE INFORMACJE:

  • Prosimy o umieszczenie na przesyłanych dokumentach klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych).
  • Informujemy, że istnieje możliwość dalszego przetwarzania danych osobowych kandydatów dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych. W przypadku wyrażenia takiej woli, proszę o umieszczenie dodatkowego oświadczenia o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych”.
  • W przypadku wzięcia udziału w procesie rekrutacji należy zapoznać się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych dostępnymi pod adresem http://www.umg.edu.pl/rekrutacja-do-pracy
  • Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.
  • Zastrzegamy sobie prawo odwołania rekrutacji bez podania przyczyny.
  • Informujemy, że ostateczną decyzję o zatrudnieniu podejmuje Rektor.

Podmiot udostępniający:

UM w Gdyni

Wytworzył informację:

M.Schmidt
01.02.2024
Wytworzenie informacji:
UM w Gdyni, M.Schmidt, czwartek, 1 luty, 2024
Wprowadzenie:
M.Schmidt, 01.02.2024