Konkurs na stanowisko adiunkta w grupie pracowników badawczych w dyscyplinie naukowej nauk o ziemi i środowisku

UNIWERSYTET MORSKI W GDYNI

DYREKTOR INSTYTUTU MORSKIEGO

ogłasza konkurs

NA STANOWISKO ADIUNKTA

W GRUPIE PRACOWNIKÓW BADAWCZYCH

W DYSCYPLINIE NAUKOWEJ

NAUKI O ZIEMI I ŚRODOWISKU

DATA OGŁOSZENIA KONKURSU: 25.06.2024

DATA SKŁADANIA OFERT: 31.07.2024

DATA ROZSTRZYGNIĘCIA KONKURSU: 20.08.2024

WARUNKI ZATRUDNIENIA:

  • Miejsce zatrudnienia: Instytut Morski
  • Lokalizacja: ul. Roberta de Plelo 20, 80-548 Gdańsk
  • Wymiar czasu pracy: pełny etat
  • Warunki pracy i płacy: umowa o pracę, wynagrodzenie zgodne z warunkami umowy, UMG stanowić będzie podstawowe miejsce pracy
  • Przewidywana data zatrudnienia: 01.10.2024

OFERUJEMY:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość szkolenia i rozwoju zawodowego,
  • udział w projektach badawczych i komercyjnych,
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych - dofinansowanie: zajęć sportowych, prywatnej opieki medycznej, wypoczynku, wakacji dla dzieci, żłobka i przedszkola, paczki świąteczne dla dzieci, grupowe ubezpieczenie na życie.

WYMAGANIA PODSTAWOWE:

  • dyplom doktora w dyscyplinie nauki o Ziemi i Środowisku,
  • minimum 5 lat doświadczenia w badaniach naukowych związanych z geologią i geomorfologią Morza Bałtyckiego,
  • publikacje w renomowanych czasopismach naukowych (H-index minimum 6),
  • udokumentowane doświadczenie w komercyjnych zastosowaniach geologii i geomorfologii,
  • znajomość metod i technik badawczych stosowanych w geologii i geomorfologii morskiej, umiejętność analizy i interpretacji danych geologicznych i geomorfologicznych.

WYMAGANIA DODATKOWE:

  • biegłość w korzystaniu z oprogramowania naukowego i narzędzi analitycznych,
  • umiejętność pisania raportów naukowych i technicznych,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,
  • umiejętność pracy w zespole oraz zarządzania zespołem badawczym,
  • zdolność do skutecznego komunikowania się z przedstawicielami sektora komercyjnego oraz instytucji naukowych,
  • umiejętność prowadzenia prezentacji naukowych i wystąpień publicznych.

PRZEWIDYWANY ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • udział w rozwoju innowacyjnych projektów badawczych
  • wsparcie młodych naukowców
  • zwiększenie możliwości pozyskiwania grantów
  • świadczenie usług konsultingowych

WYMAGANE DOKUMENTY:

  • Podanie o zatrudnienie skierowanie do Rektora UMG
  • CV
  • Kserokopia posiadanych dyplomów
  • Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie
  • Ewentualnie wykaz osiągnięć naukowych

SPOSÓB APLIKOWANIA:

Kandydaci przystępujący do konkursu mogą:

  • wysłać skany wymaganych dokumentów na adres e-mail: sekretariatatim.umg.edu.pl lub
  • złożyć kserokopie wymaganych dokumentów w Biurze Dyrektora IM UMG lub
  • wysłać kserokopie wymaganych dokumentów do Biura Dyrektora IM UMG drogą pocztową.

Dane kontaktowe:

  • Adres korespondencyjny: Biuro Dyrektora IM UMG, ul. Roberta de Plelo 20, 80-548 Gdańsk
  • Telefon: +48 58 301 16 41
  • E-mail: sekretariatatim.umg.edu.pl

DODATKOWE INFORMACJE:

  • Prosimy o umieszczenie na przesyłanych dokumentach klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych).
  • Informujemy, że istnieje możliwość dalszego przetwarzania danych osobowych kandydatów dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych. W przypadku wyrażenia takiej woli, proszę o umieszczenie dodatkowego oświadczenia o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów prowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych”.
  • W przypadku wzięcia udziału w procesie rekrutacji należy zapoznać się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych dostępnymi pod adresem http://www.umg.edu.pl/rekrutacja-do-pracy
  • Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.
  • Zastrzegamy sobie prawo odwołania rekrutacji bez podania przyczyny.
  • Informujemy, że ostateczną decyzję o zatrudnieniu podejmuje Rektor.

Podmiot udostępniający:

UM w Gdyni

Wytworzył informację:

Łukasz Janowski
26.06.2024
Wytworzenie informacji:
UM w Gdyni, Łukasz Janowski, środa, 26 Czerwiec, 2024
Wprowadzenie:
lukjan, 26.06.2024
Ostatnia modyfikacja:
i.wierzbowska, 26.06.2024